HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

1952 yılında kurulan KARTOPU TEKSTİL MAMÜLLERİ PAZARLAMA TİC. ve SAN. A.Ş. el örgü ipliği sektörünün öncü firmalarından biri olarak yarım asrı aşkın bir süredir hem yurtiçi hem de yurtdışı pazarlarda hizmet vermektedir. Karbel Şirketler Grubu kuruluşu olan Kartopu, pazarladığı el örgü ipliklerini yine Karbel Şirketler Grubu kuruluşu olan Ersur Tekstil'den temin etmektedir. Ürünlerinde akrilik, polyamid, yün, moher, tiftik, pamuk, bambu, viskos gibi doğal ve sentetik hammaddeler kullanmaktadır. İpliğin hammaddesi olan elyafın ipliğe dönüşene kadarki safhası Ersur Fabrikamızda, son teknoloji ürünü Tekstil Makinaları ile işlenmektedir.

Yaz ve Kış sezonları için Klasik, Yünlü ve Bebe grupları altında toplam 50’yi aşkın çeşit ürün ve her ürün için ortalama 60 renk seçeneği bulunmaktadır.

Kartopu son yıllarda 1000’e yakın Tuhafiye ürünü ile müşterilerine hizmet vermeye başlamıştır. KARTOPU sezon taleplerini ve müşteri isteklerini önceden belirleyerek ürün gamına her yıl yeni kaliteler ve renkler ilave etmektedir.

KARTOPU yıllık satışının %30’unu ihraç etmektedir. Başta Rusya Ukrayna, G. Afrika, Özbekistan olmak üzere Bulgaristan, Kazakistan, Litvanya, Mısır, Suudi Arabistan, Şili, ABD ve Yunanistan gibi 30’u aşkın ülkeye ihracatı bulunmaktadır.

5000m2 show-room ve toptan satış merkezi ile KARTOPU, Avrupa’nın tek çatı altında hizmet veren en büyük toptan satış mağazalarından birine sahip olup Tekstil Sektörünün Lider Kuruluşlarındandır.

Müşterilerinin her zaman memnuniyetini düşünerek daha iyi hizmet vermek ve daha yakın olmak adına TÜRKİYE genelinde BURSA, İZMİR, KOCAELİ, ESKİŞEHİR, LÜLEBURGAZ, TRABZON, ANKARA, SAMSUN, BATMAN, İSTANBUL-Sultanbeyli, DENİZLİ, MERSİN, RİZE ayrıca YUNANİSTAN ve KIBRIS olmak üzere toptan satış yapan 15 bayisi bulunmaktadır. KARTOPU ürünleri bütün tuhafiye ve el örgü satış noktalarında siz değerli müşterilerimizin beğenilerine ve satışına sunulmaktadır.